Kdo se Vám bude věnovat?

Miroslav Zástava - specialista na EET řešení

Vyškolený specialista je Vám k službám....

   Přes 20 let se věnuji prodeji a servisu tiskáren. Logicky k tomu se přímo nabídlo věnovat se také pokladním systémům. S příchodem 1. a 2. vlny EET jsem se rozhodl rozšířit své služby právě i na tuto problematiku. Nyní, s příchodem 3. a 4. vlny se opět ukazuje, že oproti spoustě pseudo odborníkům na EET, kteří ,,vyrostli,, přes noc, jsou moje služby opravdu na úrovni. Bohužel, tyto služby nabízí ve velkém i naše české e-shopy vč. mobilních operátorů, kde je jejich přístup, dle zkušeností našich zákazníků naprosto mizerný. 

   Rozhodl jsem se jít spíše cestou kvalitního produktu a osobního poradenství, což mnoho z Vás jistě ocení. Honba za rychlým ziskem za každou cenu, kde ,,nabízím to nejlevnější co mám a Vy si s tím poraďte,, není v mé povaze. Naopak, veškerým výběrem EET zařízení ušitého na míru Vašemu podnikání to teprve začíná. 

   Následuje osobní konzultace ohledně podnikání, nastavení samotného zařízení přímo pro Vás, import EET certifikátu a další nezbytné technické úkony. V poslední fázi proběhne zaškolení ,,jak s tím zacházet,, a hurá, můžete se v klidu a bez stresu pustit do tisku účtenek. Největším potěšením je pro mě spokojený zákazník...

Budu se na Vás těšit

COPYTECH s.r.o. - Miroslav Zástava